Deens ovale tafel eiken zwart

Deens ovale tafel eiken zwart

Deens ovale tafel eiken zwart

Deze stoere Deens ovale tafel eiken zwart wordt bij Woodindustries in eigen werkplaats gemaakt. Het blad is 4 cm dik. De zwarte Deens ovale eiken eettafel wordt geleverd met een stalen of houten onderstel. De Deens ovale tafel zwart is geschikt als eetkamertafel maar zeker ook als vergadertafel of stamtafel, ook in andere kleuringen of naturel te verkrijgen. Een echte tafel om verhalen aan te delen en discussies aan te voeren.  Door zijn mooie vorm geeft deze robuuste Deens ovale eiken eettafel een warme sfeer in de ruimte waar u deze tafel plaatst. Het onderstel is 71 cm hoog en afgewerkt met een speciale coating om roesten tegen te gaan. 

Keuze in onderstellen

Elke gewenste maat is leverbaar. Wij zijn niet alleen specialist in het maken van tafelbladen maar ook in het ontwerpen en produceren van de tafelpoten. Daarin heeft u als klant dus een flexibele keuze. Wij kunnen deze tafelpoten voor u op maat en op kleur maken. Kortom bent u op zoek naar een mooi ovaal eiken tafelblad dan bent u bij ons aan het juiste adres! Wij maken tafelbladen tot 10 meter lang en 3 meter breed. Voor een ovale tafel zijn de triangel, smalle u-poot , de tower, spinpoot, midtower, midden triangel en de eiffeltower uitermate geschikt. 

Een greep uit onze collectie tafelonderstellen

Tafels op maat

Woodindustries maakt met passie en oud ambacht zijn Deens ovale eiken tafels. Hout speciaal geselecteerd voor u! Woodindustries maakt elke tafel voor u op maat en met aandacht wordt uw Deens ovale tafel  afgewerkt in elke denkbare wassing olie of vernis. Wij leveren al onze eiken tafels met garantie. Doordat ons proces vanaf de bron nauwkeurig in de gaten wordt gehouden kunnen wij onze tafels leveren met een jaar garantie op eventuele productiefouten. Staat uw maatvoering niet op de website? Geen probleem! Bel of mail ons en u ontvangt van ons een offerte.

Voor vragen kunt u ons altijd mailen op info@woodindustries.nl

Wij leveren onze tafels door heel Nederland en België.

 

Kies uw tafelmaat

160x80cm, 180x90cm, 200x100cm, 220x110cm, 240x120cm, 260x130cm, 280x140cm, 300x140cm

Kies uw tafel afwerking

Mat, Ultra Mat, Vernis

Kies de kleur van uw tafel

Eiken dark brown, Eiken grand canyon, Eiken grey wash, Eiken naturel, Eiken whitewash, Eiken zwart

Kies de randafwerking van uw tafel

Afgeschuind, Naturel rand, Verjongd, Zwarte rand

Kies uw onderstel

Single Eiffeltower, The crux, Triangel, U-Poot, X-Poot

Kies uw afwerking onderstel

Natural coating, Zwart, Wit

Volg ons op de socials

✅ Deens ovale tafel eiken 
✅ 4 cm dik blad eiken verjongd
✅ Stalen set onderstel naar keuze
✅ Zwart afgewerkt

Stel zelf samen:

SKU WI-020-1194-1 Categorieën ,
Vragen over dit product of speciale wensen. Neem contact op! Bel ons op 06-15356759 of mail ons en u ontvangt van ons een offerte.
Scroll naar boven

Nu op uw web bestelling

10% Korting en gratis bezorging

Op al onze tafels in webshop!